مشاوره خانواده رایگان

slide 1
مشاوره خانواده
مشاوره خانواده رایگان
051-38385106
مشاوره خانواده
مشاوره خانواده
مشاوره کودک
مشاوره خانواده رایگان

پاسخ به سوالات شما توسط برترین روانشناسان

پاسخ به سوالات شما توسط برترین روانشناسان

051-38385106
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

مشاوره خانواده رایگان

“دیگه آدما رو نمیشه شناخت. آدم نمیدونه به کی باید اعتماد کنه. مردم خودِ واقعیشون رو نشون نمیدن. آمار طلاق در بین زوجین جوان رشد بی سابقه ای نشان می دهد. به خاطر بچه ام دارم این زندگی رو تحمل می کنم…”

با وجود چنین تفکراتی، به این نتیجه خواهیم رسید. ازدواج در عصر حاضر به مسئله ای پیچیده بدل شده است. ‌موضوع خانواده و ارتباطات زناشویی، همه افراد را در سنین مختلف درگیر خود کرده است.

اهمیت مشاوره خانواده

مشاوره خانواده، در واقع وظیفه ریشه یابی خانواده ها را بر عهده دارد. و به دنبال برطرف کردن، مشکلات آن ها در هر زمینه ایی که دچار مشکل شده باشند، می باشد.

در زمان های گذشته اختلافات خانواده ها با وساطت بزرگان فامیل حل می شد. اما در زمان حال مشاوره خانواده تلفنی رایگان مشکلات بین خانواده ها را برطرف می کند.

مشاوره برای افراد داخل و خارج از ایران

برای مشاوره در زمینه های زیر میتوانید از طریق تلفن ثابت زیر تماس بگیرید

خدمات قابل ارائه​

مشاوره خانواده​

مشاوره, همسرداری, تربیت فرزندان, خیانت, طلاق, …

مشاوره فردی

استرس، اضطراب، افسردگی، انواع اختلالات شخصیتی و …

مشاوره ازدواج

انتخاب همسر، شناخت، اجرای تست های روانشناسی و …

مشاوره تحصیلی

تقویت حافظه، روشهای یادگیری، مدیریت زمان، کاهش استرس، افزایش هوش، افزایش اعتماد بنفس، برنامه تحصیلی، درمان اختلال های یادگیری و …

سوالات متداول

به فرآیند درمانی روابط بین افراد خانواده و زوج ها گفته می شود. افراد زیر را شامل می شود: زن و مرد خانواده همسر فرزندان و والدین خواهر و برادر دوستان همسر احتمال خیانت دعوا نزاع خانوادگی

بله. سایت خانواده امن این امکان را برای شما فراهم کرده است که هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری در شهر مشهد بتوانید با برترین و با تجربه ترین مشاوران در ارتباط باشید.

تمامی مشاوره ها در سایت خانواده امن به صورت رایگان صورت می گیرد. تیم مشاوره و روانشناسی به صورت رایگان در تمامی روزهای هفته و در تمامی ساعات در کنار شما هستند.

بله شما می توانید از اطلاعات و نام مستعار استفاده کنید. در مشاوره تلفنی و حضوری نیز می توانید پرونده خود را با نام مستعار شکل دهید. اطلاعات شما به صورت کاملا محرمانه نزد مشاوران باقی می ماند.

مشاورین خانواده امن، با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری به همراه مدارک متعبر تخصصی شرکت در دوره های روانشناسی و رویکردهای درمانی با ما همکاری می کنند.

مشاوره در هر زمینه ای می تواند به شما در حل مسائل و چالش های پیش رو  کمک کننده باشد. خانواده امن شما را به گونه ای همراهی می کند. که در زمان وجود مشکل بدون دغدغه گوشی تلفن را بردارید و تماس بگیرید.