مهمترین امکانات در خانواده امن

[smartslider3 slider="2"]
چگونه می توان از این برنامه استفاده کرد؟

کافی است برنامه فمیلی سیف را روی تلفن همراه فرزندتان نصب کنید. این برنامه پس از نصب در تلفن همراه مخفی شده و اطلاعات را به پنل کاربری شما ارسال می کند.

آیا برای خواندن اطلاعات جمع آوری شده نیاز به برنامه خاصی هست؟

خیر. سامانه خانواده امن، تنها دارای یک فایل نصبی است که در گوشی تلفن همراه فرزند نصب می گردد. برای خواندن اطلاعات جمع آوری شده، تنها دسترسی به اینترنت کافی است.

آیا فرزند ما متوجه وجود این برنامه روی تلفن همراه خود می‌شود؟

خیر. یکی از ویژگی‌های مفید این برنامه، قابلیت مخفی شدن پس از نصب است که به این ترتیب فرزند شما دیگر متوجه وجود چنین برنامه ای روی تلفن همراه خودش نخواهد شد.

آیا استفاده از این برنامه قانونی است؟

استفاده از این برنامه برای کلیه کودکان و نوجوانان زیر 18 سال که هنوز به سن قانونی نرسیده اند، از طرف والدین یا قیم قانونی آن ها، بلامانع است.

آیا استفاده از این برنامه رایگان است؟

این برنامه در دو نسخه رایگان و نسخه پرمیوم موجود است و شما والدین عزیز می توانید قبل از اقدام به خرید نسخه کامل، از نسخه رایگان این برنامه استفاده و قابلیت های مختلف آن را تست کنید.

برنامه باید روی گوشی والدین نصب شود یا گوشی فرزند؟

این برنامه باید روی گوشی فرزند نصب شود. پس از نصب برنامه، والدین جهت نظارت بر عملکرد فرزند خود، می توانند از طریق اینترنت به پنل کاربری خود متصل شده و داده های مورد نظر خود را مشاهده نمایند.

آیا این برنامه در گوشی های آیفون نیز نصب می شود؟

خیر. در حال حاضر این امکان برای گوشی های آیفون در دسترس نمی باشد.

آیا این برنامه در گوشی های اندروید نصب می شود؟

بله. این برنامه قابل نصب در تمامی گوشی های اندروید نسخه 4.4 به بالا است. منتها بسته به نوع گوشی و نسخه اندروید، ممکن است فرایند نصب برنامه متفاوت باشد.

آیا برای کار با این سامانه نیاز به روت شدن گوشی است؟

خیر. برای استفاده از این برنامه نیازی به روت بودن گوشی نیست. منتها اگر قصد استفاده از یکسری امکانات خاص نظیر روشن کردن اینترنت گوشی و روشن کردن GPS نیاز به روت کردن گوشی است. بقیه امکانات بدون روت بودن گوشی، قابل استفاده است.

آیا برای نصب و فعالسازی برنامه نیاز به دسترسی به گوشی فرزند است؟

بله. شما برای نصب برنامه تنها نیاز دارید به اندازه چند دقیقه گوشی فرزند خود را در اختیار داشته باشید. پس از نصب و مخفی شدن برنامه، دیگر نیازی به دسترسی به گوشی فرزند نیست.

اطلاعات گوشی فرزند من در کجا ذخیره می شود و آیا فرد دیگری به آن دسترسی دارد؟

اطلاعات دریافت شده از گوشی فرزند، در پنل کاربری شما ذخیره خواهد شد و هیچ فردی بدون داشتن نام کاربری و رمز عبور شما، قادر به مشاهده آن اطلاعات نیست.

برای رفع مشکلات احتمالی در فرایند نصب و یا راه‌اندازی برنامه باید چه عملی انجام دهیم؟

هر گونه مشکلات احتمالی اعم از نصب نشدن، راه‌اندازی نشدن، عدم دریافت اطلاعات و… از طریق تماس با پشتیبانان سامانه خانواده امن، قابل پیگیری و حل می باشد.

امکانات سامانه فمیلی سیف چیست؟

کلیه سرویس ها و ویژگی های برنامه فمیلی سیف در صفحه "سرویس‌ها" مفصلا شرح داده شده است.

آیا برای استفاده از این برنامه، حتما باید به اینترنت متصل بود؟

اتصال اینترنت وظیفه ارسال اطلاعات به پنل برنامه را بر عهده دارد. لذا اگر اینترنت گوشی فرزند متصل نباشد، تا زمانی که اتصال دوباره اینترنت برقرار نشود، امکان دریافت اطلاعات جدید نیست.

آیا فرزند ما می‌تواند اطلاعات خود را به نحوی حذف کند که ما متوجه آن نشویم؟

خیر. چون برنامه به صورت مخفی عمل می کند و اطلاعات را پنهانی دریافت می نماید، هیچ راه تایید شده ای بجز حذف کامل برنامه، جهت جلوگیری از ارسال اطلاعات به پنل والدین وجود ندارد.