مهمترین امکانات در خانواده امن

[smartslider3 slider="2"]

نظارت بر رفتار کودکان و نوجوانان و تربیت درست آن‌ها در جامعه امروزی، تبدیل به یکی از بزرگترین دغدغه‌های خانواده‌های حساس به این مسئله گشته است. حضور بیش از پیش کودکان و نوجوانان در فضای مجازی که وسعت بسیار زیادی داشته و نظارت بر آن نیز سخت می‌باشد، بر این دغدغه افزوده است.

امروزه بیش از 60 درصد کودکان 3 تا 5 سال، از موبایل استفاده می‌کنند و این آمار در مواجهه با نوجوانان، به بیش از 95 درصد می‌رسد که نشان از نفوذ گسترده تکنولوژی در میان نسل جدید می‌دهد.

شاید استفاده از گوشی تلفن همراه به خودی خود مساله چندان مهمی به نظر نرسد، اما این مساله زمانی تبدیل به دغدغه می‌شود که بدانیم درصد زیادی از زمان استفاده از موبایل، به گشت و گذار در اینترنت و فضای مجازی اختصاص می‌یابد و همین عامل نیز سبب بسیاری از ناهنجاری‌های رفتاری در کودکان و نوجوانان گردیده است.

با توجه به فرهنگ ایرانی اسلامی کشور ما و لزوم نظارت والدین بر رفتار فرزندان در فضای مجازی، تیم "خانواده امن" بر آن شد تا محصولی را ارائه دهد تا به اندازه خود از میزان این دغدغه‌ها کاسته و خانواده‌های دغدغه‌مند را در این زمینه یاری رساند.

نرم‌افزار نظارتی خانواده امن که با نام FamilySafe به بازار عرضه شده است، با همین هدف طراحی و تولید شده تا خانواده‌های حساس ایرانی را در امر نظارت بر رفتار کودکان و نوجوانان خود در فضای مجازی یاری رساند و به این ترتیب نقش کوچکی در کمک به تربیت نسل جدید داشته باشد.

نرم‌افزار مراقبت از خانواده فمیلی سیف، به شما والدین عزیز کمک می‌کند تا نظارت خود را بر رفتار کودکانتان در فضای مجازی گسترده‌تر کرده و به این ترتیب از تمام جزئیاتی که برای فرزندان شما در فضای مجازی اتفاق می‌افتد، آگاه باشید.

یکی از مهمترین مشخصه‌های این نرم‌افزار که آن را به یک برنامه کاربردی تبدیل می کند، مخفی شدن کامل این برنامه در تلفن همراه کودک است که این ویژگی به خانواده‌ها کمک می کند بدون اینکه فرزندشان متوجه شود و به صورت غیر مستقیم، نظارت خود را داشته باشند و به این ترتیب دچار گسست‌های ناشی از رفتارهای سختگیرانه بین والدین و فرزندان نشوند.

تیم "خانواده امن" از سال 1399 فاز تحقیق و توسعه این نرم‌افزار را آغاز کرده است و تاکنون چندین نسخه آزمایشی از این نرم‌افزار را به کاربران معرفی نموده و اینک با اطمینان کامل از آنچه که تولید شده است، این برنامه را به شما خانواده های دغدغه‌مند امروزی، پیشنهاد می‌نماید تا بدین ترتیب در امر تربیت و راهنمایی فرزندان دلبند خود، موفق‌تر عمل نمایید.