مهمترین امکانات در خانواده امن

منو امکانات

بررسی تمامی تماس های برقرار شده

اولین راه ارتباطی کودک شما با دیگران تماس‌های تلفنی است. سامانه خانواده امن با قابلیت گزارش تماس این امکان را ایجاد نموده است تا در هر لحظه از تمامی تماس‌های برقرار شده باخبر باشید

مهمترین ویژگی‌های گزارش تماس ها

شما می توانید این ویژگی را به صورت زنده در پیش نمایش مشاهده کنید

ثبت نام فوری و رایگان
1

تنها با وارد کردن شماره تلفن و رمز عبور ثبت نام خود را کامل کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید.

2

با دانلود و نصب نرم‌افزار به راحتی می‌توانید از امکانات آن استفاده نمایید.

3

از امکانات ایجاد شده برای کنترل کودک خود در فضای مجازی استفاده نمایید.

بهترین برنامه برای بررسی تماس‌های برقرار شده گوشی کودک

ابتدایی ترین راه برای ایجاد یک رابطه با فردی خارج از خانه تماس تلفنی است. با قابلیت گزارش تماس از سامانه خانواده امن دیگر نگران اینکه کودک با چه کسی صحبت می‌کند، نباشید. این قابلیت امکان دسترسی کامل به تماس‌های گوشی کودک شما را خواهد داد.

با بررسی تماس‌های ورودی و خروجی، نگران مزاحمت‌های تلفنی و امکان به وجود آمدن اینگونه خطرات برای کودک نباشید.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.


لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.